Info

Všechno, co se zde dočtete, píše pouze jedna osůbka, kterou jsem já, proto mějte trpělivost, nejsem totiž stroj, aby zde byly všechny informace naráz. Pokud budete mít zájem o nějaké informace ohledně ostrova Thassos nebo nějaké připomínky, co by se Vám více líbilo nebo co by potřebovalo změnu, pište vše do komentářů, které jsou umístěny pod každým článkem. Za tyto informace budu velice ráda.
V sekci Thassos – fotogalerie se Vám budu snažit co nejdříve nahrát fotky všeho, co na ostrově stojí za zmínku. U fotek budou krátké popisky, co je na nich znázorněno a pokud byste se chtěli dozvědět o daných místech víc, stačí jen napsat do komentářů, ráda se s Vámi podělím o informace. Do budoucna plánuji i články k fotografiím, ale na ně si budete muset bohužel ještě chvíli počkat.


Autor: Shelly dne 05.09.2008.Komentáře:

[1] Iva (IJetmarova@cpoj.cz) napsal dne 05.02.2009:
Ahoj,letos letíme do letoviska Kinira a vůbec poprvé do Řecka, takže moc díky za slovníček,přesně takový jsem si představovala.A mám prosbičku:nemáte i nějaký info o Kiniře? Mám tochu strach, že je to jen pár hotelů a penzionů a jinak nic.Letím s malým synem(8let),a tak nevím,jestli tam potkáme nějaké atrakce pro děti (památky ho fakt ještě neberou),náměstíčko nebo hřiště...Taky bych byla ráda za mapu ostrova,kterou bych si mohla vytisknou.Pokud by jste pro mě něco měli, tak předem díky.Zdravím Iva

[2] Shelly (www.prazdniny.net) napsal dne 19.02.2009:
Zdravím,
na Vaše přání zařadím nějaké informace o letovisku Kinyra (psáno řecky), bohužel budete muset mít chvíli strpení, doufám, že do 14 dnů max do měsíce zde přibudou další články. Mapu Vám mohu leda tak namalovat, ale to nedoporučuji, protože jsem opravdu špatná malířka:-) Zveřejňovat cizí mapy je proti autorskému právu, ale pokud budete chtít, mohu Vám nějaké mapky upravit a poslat e-mailem.
Jinak stručně k letovisku - všechna letoviska jsou od sebe vzdáleny pár kilometrů (1-4), dá se to jít procházkou po pláži...jak píšete, nalézá se tam pár hotelů, většinou cukrárna, potraviny a obchůdky se suvenýry...jestli budete ubytovaní v hotelu, tak ti mívají míčové hry a jiné aktivity...a vodní atrakce bývají spíše ve větších městech, ale není problém si udělat jednodenní výlet...toť zatím vše.

[3] Iva napsal dne 20.02.2009:
Díky za ochotu, ráda si počkám. Mapku jsem už sehnala. Mějte se fajn a zdravím.

[4] Pierrrp napsal dne 19.04.2009:
děvčata navštivte recko-name...tam najdete vše....

[5] IvaH napsal dne 27.07.2009:
ahoj,
letos poprve do Řecka :-) Busem,ale ta cesta nám za těch 9dní věřím stojí:-) Nemáte nějaké informace,zajímavosti k Skala Potamias? Jedeme s CK Jokratour, ubytování ve vile Memories. Jaké jsou prosím ceny potravin a v restauracích, tavernách. MOC DĚKUJI předem pokud byste nějaké info měli. Mějte se krásně. Zdravím Iva

[6] Shelly napsal dne 02.08.2009:
Ceny potravin jsou celkem srovnatelné s ČR, maximálně o něco dražší...restaurace vyjdou samozřejmě dráž...přesný ceník se liší od restaurace k restauraci:-) Skala Potamias je jedno z větších letovisek na ostrově a stejně jako na celém ostrově jsou zde krásné a čisté pláže. Z městečka se lze vydat na pěší turistiku, poblíž se nachází starý kamenný kostel, cca 45 km je pěkný výlet na nejvyšší horu ostrova na Ipsárion. Na pobřeží by měly být určitě vodní sporty. Stojí za to se projet do hlavního města ostrova Thassos či do dalších letovisek, poblíž je Kinyra, doporučuji i vzdálenější Aliki. Snad nepíši moc pozdě a informace Vám jsou alespoň trochu nápomocné.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná.
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =


Tipy na dovolenou

Důležité informace

Řecko

Thassos - zajímavosti

Thassos - historie

Novinky

Thassos - fotogalerie
Vyhledávač dovolené:


Stát:
Termín:
Doprava:
Cena do: