Ušetřete na výletech

V Řecku si můžete vypůjčit auto nebo skútr a zajet se podívat někam dál. Záleží, pro kolik osob plánujete výlet, cenu, kterou jste ochotni zaplatit a také jestli preferujete jízdu autem či se radši projedete na skútru, na kterém Vás doprovází svěží vzduch. Zapůjčení vozidla a samostatné naplánování výletu Vás přijde levněji než ten samý výlet, který organizuje cestovní kancelář (dále jen CK). Samozřejmě pokud dáváte přednost tomu, že je vše přichystáno a Vy se jenom „vezete a kocháte se“, pak je lepší si zaplatit výlet od CK. Nemusí to být přímo ani výlet od Vaší CK, ale u takto pořádaných výletů není nikdy jistota, že se uskuteční. Pokud je ale ve Vás kus dobrodruha a chcete si něco zažít sami, s přáteli či rodinou a strávit tolik času, kolik jen chcete, na místě, které se Vám zrovna líbí, je lepší si vytvořit výlet sami.

Nemusíte si ani zjišťovat dopředu, tím myslím před dovolenou, nějaké přehnané informace o pobytovém místě, protože CK mívají v hotelech svoje prospekty o nabízených výletech a kurzech. Stačí si prostě jen na chvilku sednout do recepce, což je obvyklé místo, kde jsou tzv. Tipy na výlety a listovat brožurou a něco zajímavého si vybrat. Někdy bývají i nabídky těchto výletů vyvěšeny na nástěnkách, ale ty se obvykle také nalézají buď přímo v recepci, nebo někde poblíž.

Když si tedy vyberete něco z nabídky CK, vidíte většinou i přibližný harmonogram, podle kterého si i Vy sami můžete naplánovat Váš soukromý výlet bez dalších 30 turistů.


Autor: Shelly dne 10.09.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná.
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =


Tipy na dovolenou

Důležité informace

Řecko

Thassos - zajímavosti

Thassos - historie

Novinky

Thassos - fotogalerie
Vyhledávač dovolené:


Stát:
Termín:
Doprava:
Cena do: